Ev Temizliği | Alaçatı Temizlik Firması | Çeşme Temizlik Şirketleri- ALAÇATI TEMIZLIK logo

.

.

Ev Temizliği

Alaçatı ev temizlik hizmetinde, Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli bir husustur. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken kullanılan malzemelerin ne kadar güvenilir olduğu ve temizlik sonrası hijyenin ne kadarı kaldığıdır.Ev temizliği öncesi ve sonrasında yapılacak olan uygulamaları bizler sizlerin yerinize yapıyoruz.Amacımız Evinizi uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet sunmaktır.alaçatı ev temizlik firması, çeşme ve alaçatı genelinde ev temizlik hizmetini profesyonelce vermektedir

Çeşme alaçatı temizlik, ev temizliğinde kalifiye ev temizlik elamanları ile hizmet vermektedir. evde temizlik ve hijyeni sağlamadan evinizden ayrılmıyoruz.Ev temizliğimizin bitimini sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz.Evinizin her bir noktasını özenle ve itinayla dikkatli bir şekilde temizliyoruz.Ev temizliği için bize hemen ulaşın ve temizlemek istediğiniz günü belirleyin yeter.Kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli çevre dostu ve uzman personellerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Çeşmede Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev/eşyalı ev/boş daire/inşaat sonrası ev temizliği/yangın sonrası ev temizlik/su baskını temizliği/ev halı yıkama/boya badana sonrası ev temizliği/yazlık ev temizliği/dubleks ev temizliği birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*