Firmamız Hakkında | Alaçatı Temizlik Firması | Çeşme Temizlik Şirketleri- ALAÇATI TEMIZLIK logo

.

.

Firmamız Hakkında

"Değerli Ziyaretçilerimiz, Web Sitemize Hoşgeldiniz..."

Alaçatı Temizlik Firması, Çeşme Temizlik sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. yıllardır çeşme ın her semtine temizlik Firması Hizmeti vermekte olan, Alaçatı temizlik, kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir.

Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz.

Güler yüzlü, kaliteli, işinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken Çeşme AlaçatıTemizlik firması. olarak bizi aramak.

Çeşme ve civarında hizmet vermekte olan Alaçatı Temizlik şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Zamanınız Size,Temizliğiniz Bize Kalsın” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur. teemizlik,de Kaliteyi ve güveni bir yaşam tarzı olarak benimseyen Çeşme temizlik firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Alaçatı temizlik, çeşme alaçatı ve civarında genel temizlik hizmeti sunmaktadır. İzmir çeşme alaçatı temizlik ,güler yüzlü,eğitimli,tercübeli ve işbilir personeli ile kalite, güven ve uygun fiyatı bir arada sunmayı ilke edinmiştir

26 yıldır izmir ,çeşmeı,urla, menderes, güzelbahçe, seferihisar foça, torbalı,kemalpaşa, aliağa , çeşme alaçatı genelinde bireysel ve kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktadır Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İnternet üzerinden hizmet almak isteyenleri yerel ve işinde genel temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. İzmir genelinde genel temizlik hizmetlerini kapsayan ve bu temizlik hizmetlerinde öncü bir firma olan İzmir Temizlik, 1989 yılından bu yana genel temizlik kapsamında çeşitli projeleri profesyonelce ve başarı ile iş verenlere teslim etmiştir.