Tadilat ve İnşaat Temizliği | Alaçatı Temizlik Firması | Çeşme Temizlik Şirketleri- ALAÇATI TEMIZLIK logo

.

.

Tadilat ve İnşaat Temizliği

İnşaat ve tadilat Temizliği En zor temizlik işlerinden biridir.Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Hiç canınızı sıkmayın, temizliği Dert etmeyin, Çeşmede Temizlik Firması hizmeti veren alaçatı temizlik firması olarak uzman kadromuz ile yeni evinizi, işyerinizi, Villanızı , yazlık ve müstakil evinizi temizlemeye hazır.

Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camlar silinir.

Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapaılır

İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;

radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;

kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;

tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;

ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle temizlenir ve silinir.

banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

İnşaat Sonrası ve Tadilat Temizlik ; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılmaktadır.

İnşaat ve Tadilat temizliği için alaçatı temizlik firması nı tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır.Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerini titizlik ile yerine getirir.Size iş bırakmazlar...

Çeşmede İnşaatı bitmiş binaların , Dairelerin , okulların, yazlık ve villaların tüm temizlik işleri Çeşme temizlik firması tarafından büyük bir titizlikle yapmaktadır,

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*