Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

Çeşme Temizlik Şirketi

 Çeşme Temizlik Firması, güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Çeşme Temizlik Şirketi sektöründe tam 24 yıldır Alaçatının her semtine temizlik şirketi hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir. Çeşme temizlik şirketi olarak konusunda uzman kadromuz sayesinde siz de referanslarımız da ki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken temizlik firmamızı arayarak randevu almanız yeterlidir.

Çeşme temizlik şirketi ve Alaçatı Temizlik Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekten mutluyuz

Çeşme Ev Temizliği

Çeşme temizlik şirketi her türlü konut tipi için temizlik hizmeti vermektedir. Çeşmede ve Alçatıda Ev , Apartman dairesi, yazlık ve villa temizliği hizmetleri. İç ,dış cephe ve camları temizlik hizmetleri.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Firmamamız her türlü işyeri ,mağaza,ofis, otel ,fabrika ve depo gibi ticari veya üretim maksatı ile kullanılan ile kullanılan mekanların iç ve dış temizliğini yapmaktadır.

Kamusal Alan Temizliği

Yoğun kullanıma maruz kalan Okul, hastane, kamu daireleri ve benzeri alanların iç ve dış cephe , cam ve halı temizlikleri deneyimli kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.

Çeşme Ev Temizliği

çeşme ev temizliği

EV TEMİZLİĞİ Çeşme  ev temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. Çeşme temizlik şirketi ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

Alaçatı inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Villa Temizliği

çeşme yazlık temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği Alaçatı temizlik firması, firmamızın Alaçatı ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Çeşme Yazlık Temizliği

alaçatı yazlık temizliği

Çeşme Yazlık Temizliği . Yazlık temizliği firması olarak, Çeşme yazlık temizliği , çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

Çeşme Temizlik Şirketi

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Çeşme Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

alaçatı temizlik firması
 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

Cam Temizliği

izmir cam temizleme

Cam temizliği Alaçatı  temizlik firmamızın Alaçatı genelinde uygun ekip ve ekipmanlarla sunduğu bir hizmettir. evde cam silimi, mağaza camı temizleme, şirket ve ofis de cam temizliği hizmetini periyodik ola…

Çeşme Temizlik

izmir inşaat temizliği

Çeşme Tadilat Temizliği tadilat sonrası temizlik, mir temizlik firmamızın Çeşme temizlik şirketi nin Alaçatıin  genelinde profesyonelce sunduğu hizmetlerinden birisidir. tadilat sonrası temizlik İnşaatı bitmiş taşınma öncesi yapılan İlk temizliktir.

Alaçatı Temizlik

izmir fabrika temizlik firması

FABRİKA TEMİZLİĞİ Fabrika temizliği konusunda yaptığı İşe garanti veren,kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sunarak,müşteri memnuniyetini ön planda tutan Alaçatı temizlik firması olarak fabirka temizlik hizmetleri.

İşyeri Temizliği

izmir temizlik şirketi

İŞ YERİ TEMİZLİĞİ İş yeri temizliği Alaçatı temizlik firması nın Alaçatı genelinde profesyonelce sunduğu hizmetlerden biridir. ofis ve İşyeri temizliği tercübe ve deneyim gerktiren bir hizmetdir.yılların birikimi ve deneyimi…

çeşme temizlik şirketi

Bizi Arayın

Alaçatı temizlik şirketi ni haftanın 7 günü bizi arayıp talebinizi iletebilirsiniz. Tertemiz ve hijyenik mekanlar için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Biz SiziArayalım

[contact-form-7 id=”1551″]