Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

Alaçatı Mutfak Temizliği

Mutfak temizliği Mutfak temizleme şirketi olarak Alaçatı ve tüm ilçelerinde ev mutfakları, yazlık mutfakları gibi konutsal alanlardaki mutfakların temizliğinin yanısıra  Restorant, cafe, büfe, fabrika mutfakları, yemek şirketlerinin mutfakları başta olmak üzere Otel , pansiyon gibi turistik alanlarında mutfak temizliği sağlık bakanlığı onaylı temizlik maddeleri ile temizlemekte ve hijyen standartlarına uygun hale getirmekteyiz.

 

Kamusal binaların Okul , hastane, üniversite, öğrenci yurdu ve askeri tesislerin mutfak temizlik hizmetleri de yönetmeliklere 100% uyumlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Alaçatı Mutfak Temizliği ve mutfak temizlik firması olarak mutfaktaki tüm yüzeylerin temizliği, kullanılan araç ve gereçlerin temizliği itina ile yapılmaktadır. Ayrıca  büyük mutfaklarda  bulunan soğuk oda ( kiler ) gibi alanlarında temizliği yapılmaktadır.

 

Mutfak temizliğinde gerekli görülür yada talep edilirse mermer cilalama,duvar silimi ve cam silime gibi hizmetlerde sunulmaktadır.

 

Mutfak temizleme fiyatları , mutfağın büyüklüğüne ve yapılcak işin yoğunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır.Lütfen bilgi alınız.

mutfak temizliği

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

Alaçatı inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ Alaçatı temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

Villa Temizliği

alaçatı yazlık temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği Alaçatı temizlik firması, firmamızın Alaçatı ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Yazlık Temizliği

çeşme yazlık temizliği

Yazlık Temizliği Alaçatı. Yazlık temizliği firması olarak, Alaçatı ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

Mutfak Temizliği Alaçatı

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat sonrası temizliği izmir

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

Mutfak Temizliği FİYATLARI

Mutfak temizlik fiyatı.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda mutfağınızın metrajı üzerinden en ekonomik mutfak temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi mutfak temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Mutfak temizleme ve hijyen  malzemeleri, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen  bizi arayınız.

Telefon 0232 435 22 77

Alaçatıde Temizlik Bizim İşimiz

Mutfak temizleme, mutfak temizlik firması, Alaçatı temizlik şirketi, temizlik şirketleri